Çlk Accessories online mağazasından alışverişlerinizin ödemesini üç farklı seçenek ile gerçekleştirebilirsiniz.


Kredi Kartı

Alışverişlerinizin ödemesini tüm kredi kartları ile taksitli gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Visa ve Mastercard da kullanabilirsiniz. Banka kartları ile gerçekleştirilen ödemeler anında gerçekleşecektir. Alışverişlerinizde güvenliğiniz için 3D Secure özelliği mecburidir. Eğer kredi kartınızın 3D Secure özelliği kapalı ise alışverişinizi gerçekleştirebilmek için bankanız ile iletişime geçerek 3D Secure
özelliğini aktif ettirebilirsiniz.

Çlk Accessories Online Mağazası, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunur. Bu anahtar, tarayıcınız aracılığıyla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslara karşı korunacağının güvencesidir. Ayrıca Çlk Accessories'den yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. 


3D Secure/Güvenlik Nedir?


3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. 


Kapıda Ödeme Seçeneği

Alışverişlerinizin ödemesini “Kapıda Ödeme Seçeneği” ile gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi paketinizi teslim etmeye gelen kargo görevlisine yaparsınız. Kapıda Ödeme Seçeneği ile yapacağınız ödemelerde kredi kart ya da nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Havale/EFT

Alışverişlerinizin ödemesini dilerseniz Havale ya da EFT para transferi ile hesabımıza gönderebilirsiniz. Tamamladığınız siparişin ödemesi 3 iş günü içerisinde gerçekleşmez ise siparişiniz otomatik olarak iptal edilir.


Türkiye İş Bankası

Alıcı: Hakan Kaymaz

Şube: Keçiören Şubesi
IBAN: TR47 0006 4000 0014 2730 5792 80
 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR